1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941




Име1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941
страница1/4
Дата на преобразуване23.01.2013
Размер101.01 Kb.
ТипДокументация
източникhttp://spsmw.org/wp-content/uploads/2012/07/Immaculata-Directory.docx
  1   2   3   4
Immaculata Directory

(Last updated September 2012)


1937

Hannah May Dooling LYDDANE King hmking1@verizon.net

Dorothy M. Stadtler Shea Robert_Shea2007@comcast.net

Mae STOHLMAN Beuchert MAEB20@aol.com


1941

Marie WEST Parmly grammarie12@aol.com


1942

Eloise MANCHESTER Reese EReese77@aol.com


1943

Nancy KING Gabriel WCMINCORP@aol.com


1944

Sister Marian BRADY, SP brady@cua.edu

Rosemary GARRETT Hartley JPHRGH4405@aol.com

Barbara HALL Walford EDandBARBARAW@aol.com

Patricia HUMPHRIES Thurston fthechamp@cs.com

Barbara RAMSDELL Jones gramjones@starpower.net

Helen ROBERTS Williamson hrwson@WebTV.net

Joanne TUCKER Coquillard Jtcjpc@aol.com


1945

Ann BRADY Ault annault@att.com

Katherine MUSE Furcron paint1@prodigy.net

Frances PATE Hamby franceshamby@hotmail.com


1946

Barbara LYNCH Gugger bvgugger@aol.com

Jean MACK Stohlman jeanstohlman@msn.com

Sister Joan MATTHEWS, SP sjmatthewsp@yahoo.com


1947

Amelia (Amy) BUCK Kerlin Kerlin@mailbug.com

Joyce McCABE Hessler djhsiesta@aol.com

Elizabeth RHODES Holstrom beholst@aol.com

Beth RICHARDS Saunders ges03467@yahoo.com

Dorothy RING Latham DorothyLatham@MRIS.com

Helen SAIED O'Connor hmoc0914@aol.com


1948

Catherine EGAN Shannon CESHANNON1@peoplepc.com

Evelyn M. JACOBSEN Christopher birdlady603@aol.com

Dorothy MANSEAU Huffer mdhuffer@juno.com

Shirley McPHILLIPS Hall hallcm@mindspring.com

Jean TRAVIS Roche jeanroche@erols.com


1949

Jeanne BRAZELTON Scarff jmomnv@earthlink.net

Mary Cath. ELWARD Halvorsen Teddy2halle@yahoo.com

Patricia Anne LEVINGTON Atwater atwaterp@missouri.edu

Joan M. MALONEY JMaloney827@aol.com / jmaloney@capecod.net


1950

Dorothy BEAL Russ-Conley druss@cox.net

Regina (Jean) BERGLING Eaton whiteyjean@juno.com

Carole GILCHRIST Bassett CaroleBassett@gmail.com

Sally HATCHER Skolnick SKOLNICK@erols.com

Ann HORBETT Groshek grosride@aol.com

Margaret INGLESBY Greenslade johngreenslade@prodigy.net

Betty KLING Leresche loubetty@hughes.net

Mary McINTYRE Gray graymarym@aol.com

Patricia MURPHY Buck bucky209yr25@yahoo.com

Mary PEYTON McCarthy JohnJosephMcCarthy@comcast.net

Marianne SULLIVAN Bright msbright@verizon.net

Ruthann TWOMEY Arnsberger rtaatwes@aol.com


1951

Mary Lou HANLEY Dorrance maryloudorrance@aol.com

Betty HANSCHMANN Zander curtnup@juno.com

Janice NOACK Gummersbach jjgandjan@aol.com

Sister Diane RIS, SP dris@spsmw.org

Eleanor SADOWSKI ELSMAIL49720@yahoo.com

Sister Suzanne SMITH, SP ssmithsp@yahoo.com


1952

Dolores COSTELLO Maloney DCM8101@aol.com

Susan Anne KELLEY Harbour wpharbour@worldnet.att.net


1953

Mary BUSTAMANTE Anderson WRAMEA@earthlink.net

MaryBell DONOVAN Mullen mmullen@health.org

Margaret GREEN Gray OLBRNIZ@aol.com

Jean H. HAUCK Abernethy jaber1958@cs.com

Annetta J. HUNT Rapp Abrapp@aol.com

Beverly JOUVENAL Sassa bjsassa@aol.com

Betty Ann KILDAY Drogula Badrogula@aol.com

Sibyl KLAK Fisher PaulF20715@aol.com

Annemarie M. LANG Abresch amabresch@comcast.net

Elizabeth LANG Klein elizabeth.klein@digitaltech.com

Joan LITTLETON Bruns nbruns@att.net

Dorothy M. McCANN Brault dottimcbro@aol.com

Barbara McNULTY DeVore BDevore@Arl.Army.mil

Patricia MOORE Wescott PatScotty@webtv.net

Catherine C. MORRIS Shriver crshiv@atlantic.net

Ann MURPHY Winters windom44@yahoo.com

Mary Ellen RIORDAN Worthington llymew@cs.com

Nancy ROBERTS Graham magraham@wt.net

Gloria VERDI Kane gkanesprint@earthlink.net


1954

Jude BROCKELSBY McLaughlin mike@shentel.net

Judith Ann FORNILI Pauley judy@kahlercom.com

Rita GALLAGHER Forrer rita_forrer@hotmail.com

Sister Mary Rita GRIFFIN mgsrprov@yahoo.com

June KLING Zuranski AWZuranski@verizon.net

Carol A. LAMB Silva dochs22@comcast.net

Kay MARTIN Britto kbritto@ec.rr.com

Julieann REYNOLDS Nicholson Julie2260@juno.com

Gervaise SCOGGINS Lee cassell12@comcast.net

Nellie SHIPLEY Thompson NellieMorie36!aol.com


1955

Regina BARRY Constantine 6naconstant@aol.com

Sandra GATTI Marshall sgmarsh7@juno.com

Maria GIBBS Bergmark MBJB86@ECTVPLUS.com

Roswitha LANG Case dedecase@att.net

Patricia Ann NEEDHAM Burns pnburns@cox.net

Claire O'DWYER Randall Codrandall@aol.com

Patricia O'KEEFE O'Brimski FJOBRIMSKI@aol.com

Patricia PAGE McNulty pagemcn@verizon.net

Nancy PUMPHREY Avery NA6294@aol.com

Nina REICHARD Murtaugh ninamurt@comcast.net

Patricia SCHAEFFER Shenton sshenton@digital.net

Joanne SCHUBERT almaJoanneS.@aol.com


1956

Frances BERGLING Cannon fcannon@infoAve.net

Ann Marie SULLIVAN Weinfield aweinfield@aol.com

Nancy TWOMBLY Browning pwbrowning@aol.com


1957

Anne ANDERSON Galvin aag209@aol.com

Barbara BENNETT Trask atrask@skybest.com

Julie DUPONT Towles JJMTowles@aol.com

Weldon FORD Barry BARRYW8@msn.com

Lorelei LeBRUN Redding morp@aol.com

Norma METZ MCMetz39@hotmail.com

Mary Alice MYERS Langenkamp malartist@yahoo.com

Judy QUILL Brennan Judybren@aol.com

Penny SHERIDAN Phillips pen92839@aol.com


1958

Mary Ellen CLEMENS Jones mellen220@aol.com

Clare HOGAN Cumberland Clare5609@aol.com

Elizabeth LEBHERZ Jenkins betjenkins@coldwellbanker.com

JoEllen PETERS Alvis josephinealvis@yahoo.com

Barbara PUSATERI Gaynor ssjnancydrew@yahoo.com

Maryann RASMUSEN Johansen ns6081nw@surfree.com

Linda RISACHER Copp lrc@cogeco.ca

Nancy RUDDY Schneider nancys@UAnet.org

Colette VAN OUTEN Devine jdevine@bluecrab.org


1959

Margaret D. CARROLL margaretdcarroll@comcast.net

Betty Jane DUKEHART Blinkhorn BettyBlink@aol.com

Lucy FORD Klapps aplaws@msn.com

Joan GRIMBERG Gorman concerned@smartneighborhood.net

Mary HANNON Kelhart xstitch460@aol.com

Mary Elinor LACISKEY Andriot Melandriot@aol.com

Matilda LAFLIN Tedesco tedescj@erols.com

Kathleen LAWTON Kenna kathybob@gateway.net

Suzanne LONGPRE Slimbaugh sslimbaugh@stny.rr.com

Patricia McAULIFFE Webb PAW216@aol.com

Pam Prahl Bonham p.bonham@comcast.net

Nancy RUDDY Schneider NancyS@UANet.org

Kathleen SHARPE Canavan JJKSC@comcast.net

Jeanne SINGERHOFF Chesterton Chesterton@comcast.net

JoAnn SMITH Adler jandjadler@aol.com

Judy WYVELL Preusser jwpreuss@aol.com

1960

Mary BUETTNER Moore wfmoore@cox.net

Nancy CARROLL Veldhuis n_veld_2000@yahoo.com

Diane CIOFFIE dlcioffi@verizon.net

Margaret KNAPIK LeNard margaretLeNard@yahoo.com

Aline D. LYNCH alynch2@delaware.infi.net

Mary O'CONNOR Brinker jfbrinker@starpower.net

Nancy SMITH sklipp@cvn.net

Carol THADEN Moran tomncarol@comcast.net


1961

Cassie ADLER Ator wspencerator@gls3c.com

Elva Gene BERGMANN Dunbar gene@his.com

Martha BURNS Uelmen muelmen@aol.com / martha@MarthaMediation.com

Kathy CADEM Butler Kathy.c.butler@Imco.com

Sister Cathy CAMPBELL, SP sps3105sis@netzero.net

Kathy CASTIGLIA Greeves KGREEVES36@aol.com

Patricia Maynor CECIL Bikai pmbikai@gmail.com

Maia COCHRAN Morrison maiamorrison@comcast.net

Joan DIXON Melvin DHJMelvin@aol.com

Nancy FREE Warren nanwarren@erols.com

Patricia GIVEN Miller patticakes5@gmail.com

Sister Mary Catherine GUILER, SP smcgsp@earthlink.net

Mary Ann HALLISEY mhall82293@MSN.com

Joan HARTNETT Owen joanaliceowen@aol.com

Mary Beth HELLER Harper beth.harper@stpetersolney.org

Sue Edna HOUCHINS shouchin@bates.edu

Eileen M. JARVIS Buckley jdmk@erols.com

Susan KAMERICK Kremmer kremmersmkam@sbcglobal.net

Mary Ann MALONEY Murphy maryannmurphy@earthlink.net

Judy McCLOSKEY Horman jhorman@comcast.net

Lynda McKIBBIN Gibbons JJIMGIBBONS@hotmail.com

Martha MOON Pavlik marthamp@aol.com

Beverly OEHMANN Lanahan beverlylanahan@comcast.net

Janine RENAUD Burns linkage@msn.com

Valerie A. RODRIGUEZ Tio VRTio@yahoo.com

JoAnn RYAN Sweeney sweenywj@juno.com

Mary SHINKWIN Cannon cannon_mary@hotmail.com

Gayle SNYDER Monserrate highboy1776@aol.com

Jean SOMERVILLE jeansomerville@med.nyu.edu

Carol SPICER Perron Tequesta3@hotmail.com

Mary J. STEFFES msteffes@capecod.net

Jane WEHRUNG Preis margiepreis@verizon.net

Janet WHELAN Meyer mommeyer43@yahoo.com


1962

Jean AQUINO Pascucci Duckissima@aol.com

Mary Ellen CARROLL Frye ASFCAR@aol.com

Susan CASTIGLIA Dunlap SCD189@lexfirst.net

Judith G CHALKER Ries paries@earthlink.net

Dorinda DEVEREUX Reed abbsc2266@gmail.com

Joan FARR Aaronson JoanieFA@aol.com

Pat FLAVIN Jackson jacksonp@hoffman.army.mil

Mary Ann HEIDER Baker annebaker@erols.com

Mary A. KANE MARYKANE22aol.com

Arlene A. KETCHUM aak222@gmail.com / ketcha@aol.com

Eleanor KING Baker MzEllieK1943@aol.com

Nancy KLING Biggin Nancy4808@gm mail.com

Maureen MALONEY Lienhard JBLienhard@aol.com

Marie MANGANARO Ragan 2rbeach@gmail.com

Mafalda MARROCCO French mafaldam@aol.com

Daria McMANUS Lowe DariaLowe@comcast.net

Marilyn MERMEL Disbrow mardisbrow@aol.com

Carol MERRITT McCaffrey DSMJR20ARL@aol.com

M. Sue MIDDENDORF SueMidde@yahoo.com

Katherine MILLER Whelan beachladynow@hotmail.com

Mary "Mel" MURPHY Gallagher melgallagher@aol.com

Patricia Ann O'CONNOR Cooper oconnora@erols.com

Anne PALLAS Lane annelane2530@gmail.com

Carla PASSIN Wascalus Wascalus@erols.com

Beryl PIERCE Clark bepskater@aol.com

Rita PRAHINSKI Killian r.killian@verizon.net

Valerie A. RODRIGUEZ Tio vrtio@yahoo.com

M. Ann SHELKOFSKY Nisiewicz ann@ci.brooklyn-park.MN.US

Mary Elizabeth SHERIDAN wrymes@aol.com

Jane SPRINGMAN McDermitt alincoln.washcity@erols.com

Alice Nan SYKES alice@sbbt.com

Eileen TORRE Hibbler eileenhibbler@aol.com

Bernadette VAN HOUTEN byhouten@euronet.nl

Molly WUESTE Lins MSMollyga@Bellsouth.net


1963

Betsy BUSCHER Brinker tomnbetsy1@verizon.net

Joan de Chantal BURNS chantal@chantalburns.net

Susan CARR Taylor LTCBEAR@aol.com

Marcia A. DAIDY Bald reybald@hotmail.com

Donna DeFINIS O'Brien dobrienObr@aol.com

Mary FLAHERTY Bayliss MBayliss@gwu.edu

Lynn FRENCH frenchhotel@yahoo.com

Margie GILL Cavanaugh mcavanaugh@stpiusbowie.org

Mary Frances HAVENSTEIN mfhavenstein@aol.com / mfhavenstein@comcast.net

Anne KENNY McGuirk anne.mcguirk@starpower.net

Mary MAZZUCHI Wojcik marywojcik@gmail.com

Barbara MIDDENDORF Prince bprince12@aol.com

Michele MURPHY Durbin durbinm@catholiccharitiesdc.org

Maureen O'CONNOR Anderson Grogeen@comcast.com

Ann Marie O'DONNELL Carr annmcarr@aol.com

Catherine RIORDAN Rubino cerubino@aol.com

Christine VANLANDINGHAM Wells ernietimew@cox.net

Margaret A. WETSEL Strand stran29@attglobal.net

1964

Diane L. BABCOCK Willumsen midiwill@bellatlantic.net

June L. BOGAN june.bogan@acs-gsg.com

Carol BURKART Haefner grannynanny@mail.com

Margaret CARR Boito sweetpeg@sonic.net

Ann CARROLL Schmid ann.schmid@us.med.com

Clare CASTIGLIA OShea ClareOShea1@aol.com

Barbara CHALKER Mayberry bimyers2@yahoo.com

Anet Kathleen DUNNE anet@anetDunne.com

Ellen FORBES Hecker ehecker@steuart.com

Martha Sheila GEOGHEGAN Grant sheilag@icnlive.com

Beth A. GREEN Barry bethbarry@mindspring.com

Cheryl HARDING Parker-Graham parker@software.org

Maria HARRIS Roumel mhroumel@aol.com

Rita Ann HORNYAK Butcher gypsys.garden@verizon.net

Kathryn A. IATROPOULOS Caputo kcaputo@cbiz.com

Terese KRISTOVICH Metz Treehaven2@aol.com

Kathleen McCORMICK Bezdek mymarvelousmac@yahoo.com

Jill MORGAN Burrows sburrows@bellatlantic.net

Jane O'BRIEN Argento PArge98257@aol.com

Aurelia RIZZO Carey Fourcareys@cox.net

Helen Monica SELWOOD hms74@msn.com

Anne Theodora SMITH Harton theo.harton@gmail.com

Deirdre THORPE Pain deirdrepain@aol.com

Joan YODER Nicolaysen jynicolaysen@yahoo.com

1965

Anne BAUDINO Holton aholton7@msn.com

Janet BIKOWSKI JKB32448@aol.com

Peggy BOWER Bulman Stubulman@aol.com

Flora BRATTON DiVito divitof@comcast.net

Anne BUFFINGTON Anderson anneba@peoplepc.com

Sara CASILLAS Kaufman tehuana@email.msn.com

Maureen CUNNINGHAM Sykes JSYKES8043@aol.com

Diana DEVEREUX Stowers dianastowers@aol.com

Ewa Marie ERDMAN ewa_erdman@harvard.edu

Mary FITZPATRICK Kinkela gravrun@comcast.net

Mary Margaret FRANKLIN Arciuolo frankiearciuolo@aol.com

Judy FREE Freejude@aol.com

Diane GARTLAND dmgartland@comcast.net / psychdocdg@aol.com

Patricia GODEL Gray pbggray@gmail.com

Anita GOFFREDI agoffredi@usccb.org / agoffredi@aol.com

Joanne M. JARVIS Horgan mhorgan@worldnet.att.net

Beverly JONES O'Bryant beverly.obryant@K1212.dc.us / DrBevobryant@msn.com

Kathleen MARKEY Colyer kmarkey@lionsinc.com

Hannah Marie MARKS hmarks7@yahoo.com

Ilona MODLY Hogan ilonahogan@hotmail.com

Celina NEVES MCelina@mrsolo.com

Cecilia OTERO cotero@partners.net

Kathleen REILLY Mannix krmanx@aol.com

Darlene RIDGEWAY Edgar mde51@aol.com

Barbara ROSCOE Mills Brock8490@attbi.com

Margie ROWAN Boyle djboylemd@aol.com

Kathleen SCHLAUDECKER Carroll slaw65@aol.com

Kathleen SHERIDAN sheridan@austin-weston.com

Nancy Lee SMITH sklipp@cvn.net

Lynn STARK lestark@cox.net

Ellen WARREN EWarren@tribune.com

Missy E. WUESTE McLaughlin Martha23@aol.com


1966

Patricia ADLER Antesberger jantes@keyconn.net

Silvia BORGES silviaeaston@yahoo.com

Kitty CARROLL Colbert kittycarrollcolbert@yahoo.com

Marie Anais CONROY Gerrie macrog@adelphia.net

Mia DRAGONETTI McNerney MiaMcNerney@aol.com

Sharon FITZGERALD Mello music92129@yahoo.com

Kathy GORMAN Marshall kassym17@hotmail.com

Elizabeth HESTER Callahan TCallanet@aol.com

Kate JUDITH Buda katebuda@gmail.com

Deborah MacDONALD Kirby Kirbyd@cfw.com

Daria McMANUS Lowe darialowe@comcast.net

Maria PEREZ Durelli mpdurelli1949@gmail.com

Mary Beth RENNELS Strassel marybstrassel@email.com

Kathleen SHANAHAN Butler Keepseparate@aol.com

Mary Elizabeth (Betsy) TOFFOLO-Cresce teresaview3@yahoo.com

Mary Van LANDINGHAM Sauter browndyluv@aol.com

  1   2   3   4

Свързани:

1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941 iconCompiled by Ron (mdmonitor1@verizon net)

1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941 iconПрограмиране за. Net framework (CS292T)
Архитектура на. Net framework; Common language Runtime (clr); Intermediate Language (IL); Модел на изпълнение на. Net приложенията;...
1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941 iconУеб услуги с asp. Net автори Деян Варчев, Стефан Добрев Необходими знания
Ще разгледаме програмния модел за уеб услуги в asp. Net и средствата за тяхното изграждане, изпълнение и раз­гръщане (deployment)....
1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941 iconКакво е ado. Net?
Освен това обектният модел на ado. Net предлага много фин контрол върху връзката с източника, изпълнението на команди и обработката...
1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941 iconУеб услуги с asp. Net автор Деян Варчев, Стефан Добрев Необходими знания
Ще разгледаме архитектурата на Уеб услугите в asp. Net, тяхното изграждане, изпълнение и разгръщане (deployment). Ще разгледаме и...
1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941 iconСериализация на данни Автор Радослав Иванов Необходими знания
Базови познания за. Net framework, clr (Common Language Runtime) и общата система от типове в. Net (Common Type System)
1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941 iconMono – свободна имплементация на. Net framework
Ще дадем и няколко съвета относно писането на преносим код. Ще ви запознаем с ldap протокола. Ще кажем накратко от къде да започнете...
1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941 iconPer nyborg@c2i net

1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941 iconEhps-net – 2nd

1937 Hannah May Dooling lyddane king hmking1@verizon net Dorothy M. Stadtler Shea Robert Shea2007@comcast net Mae stohlman beuchert maeb20@aol com 1941 iconM23773@ms46. hinet net

Поставете бутон на вашия сайт:
Документация


Базата данни е защитена от авторски права ©bgconv.com 2012
прилага по отношение на администрацията
Документация
Дом